ik heb gisteren een voorntje en een baarsje gevangen
... lees meer >>top winkel die pindaboilies top want ik ving een karper ... lees meer >>
Plaats een bericht >>
Rusky Blog
Op deze pagina zal Wim Russchen "de Rus" regelmatig verslag doen van zijn visserij. Wim is snoekvisser in hart en nieren en stelt zich hier onder voor aan jullie.
Wim Russchen |
![]() |
Woonachtig in het mooie Drentse dorp Ruinen.
Vanaf mijn vijfde jaar ben ik al gegrepen door het roofvisvirus. En dat virus is steeds verder gegroeid door de jaren heen. Ik ben gepassioneerd van het kunstaasvissen. Alle roofvissen staan op mijn verlanglijstje, maar de snoek en snoekbaars heeft mijn voorkeur. Maar vissen op roofvis is meer dan het alleen vangen. Het is het filosoferen over het te gebruiken kunstaas en materiaal, de rust van de natuur, het ontsnappen van de dagelijkse drukte en beslommeringen en het geneuzel wat zich daarin voltrekt. Roofvissen is eenvoudig, geen gezeur, lekker ouwehoeren met je vismaten en vooral mooie foto’s maken van de omgeving.
Meestal trek ik er met mijn boot op uit, maar ook een dag in de polder kan mij erg bekoren. Het peuteren in die kleine slootjes kan tot verrassende resultaten leiden. Plaatsen, waar de sloten zo smal zijn dat je ervan uitgaat dat er toch geen vis kan zitten, maar toch uiteindelijk die ene snoek weet te vangen. De verrassing is gewoon geweldig en geeft een kick. Op welke manier? Het maakt mij niet uit als het maar vis op de kant brengt. Ik moet wel zeggen, het visuele aspect van een snoek die een plug grijpt vanuit de oppervlakte blijft geweldig.
De laatste jaren houd ik mij bezig met spinner en streamer bouwen. Ik moet zeggen, hier kan ik mijn creativiteit helemaal in kwijt. Vooral het streamerbouwen heeft mijn voorkeur, omdat dit stukje kunstaas een “dodelijke actie” heeft in het water. Je vist dit kunstaas net even anders en het kan je visdag goedmaken. Blijf onze site volgen. Wie weet steek je er nog iets van op!
Veel visplezier en geniet van elke visdag!
Wim Russchen
Tel: 06-30451103
E-mail: russc32@hetnet.nl













































